75 / 100

KREDYTY SAMOCHODOWE

Jesteśmy na rynku usług finansowych od 1999 roku

zadzwoń 695387448

Chcesz kupić samochód, a nie masz gotówki ?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

                               

 

Maksymalna kwota, którą może uzyskać Klient, to nawet 500 000 zł.

W ostatnim czasie kredyt samochodowy bardzo przypadł do gustu zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom.
W zależności od oferty i jej warunków, kredyt zostać przeznaczony na auto używane lub nowe.

Kredyt samochodowy

                      Kredyt na samochód można zaciągnąć przy pomocy zwykłej pożyczki gotówkowej. Warto jednak pamiętać, że takie rozwiązanie będzie dla Ciebie mniej korzystne niż, specjalnie do tego celu przygotowany, kredyt samochodowy. Dzięki rzeczowemu zabezpieczeniu w postaci pojazdu, kredyty celowe (na samochód) są tańsze. Dodatkowo do takiego kredytu możesz wnieść swój wkład własny (np. 10% wartości pojazdu), co w wielu przypadkach przyczyni się do obniżenia oprocentowania lub prowizji.

Poza kredytami gotówkowymi na dowolny cel oferujemy również kredyty samochodowe. Znajdziemy najkorzystniejszą ofertę na rynku i dopasujemy warunki do Twoich indywidualnych potrzeb.

                        Kredyt możesz przeznaczyć na dowolny pojazd: nowy lub używany. Uruchom wyobraźnię ! Wybierz pojazd, o którym zawsze marzyłeś. Sfinansujemy zakup samochodu osobowego, ciężarowego, motocykla a nawet autobusu.
Z nami kupisz też ciągnik siodłowy i naczepę o każdym przeznaczeniu, finansujemy również zakup ciągników rolniczych i maszyn.

Gwarantujemy Ci atrakcyjne oprocentowanie kredytu od 4,99 %

                       Minimum formalności – możesz uzyskać kredyt na oświadczenie o dochodach jeśli prowadzisz działalność gospodarczą decyzję kredytową otrzymasz szybciej niż byś się spodziewał, a dzięki prostym procedurom już kilka dni później będziesz jeździł wymarzonym samochodem
jeśli chcesz mieć jak najniższe raty wydłużymy okres kredytowania nawet do 10 lat.

Dajemy Ci więcej. Otrzymasz od nas nie tylko kwotę potrzebną na zakup auta, ale też z finansujemy zakup dodatkowego wyposażenia np. opon zimowych jak i równowartość kosztów ubezpieczeń OC i AC.

Chcesz kupić samochód z zagranicy ?

Dla nas to nie problem. Kredytujemy samochody kupione nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Posiadasz już własny samochód ? Skorzystaj z kredytu refinansowego. Posiadamy atrakcyjną ofertę dla tych, którzy chcą odzyskać pieniądze zainwestowane w swój samochód.

                   Kredyt samochodowy w pigułce – co powinieneś wiedzieć ?

Planujesz zakup samochodu i zastanawiasz się, którą opcję finansowania wybrać ? W niniejszym poradniku dowiesz się, czym jest kredyt samochodowy, jakie rodzaje kredytu na auto dostępne są na rynku i ile kosztuje ta opcja finansowania. Podpowiemy Ci także od czego zależy Twoja zdolność kredytowa, i w końcu – na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę, podpisując umowę o kredyt.

1. Czym jest kredyt samochodowy ?

Kredyt samochodowy, inaczej zwany motoryzacyjnym, jest celową formą finansowania zakupu pojazdu. Oznacza to, że kredyt udzielany jest przez bank na ściśle określony cel – w tym wypadku kupno pojazdu. Kredyty motoryzacyjne zazwyczaj zaciągane są na finansowanie zakupu aut (zarówno nowych, jak i używanych), a w mniejszym stopniu także: skuterów, motocykli, kamperów, przyczep campingowych, traktorów, maszyn budowlanych i innych.

2. Jakie są rodzaje kredytu samochodowego ?

Istnieje kilka typów kredytów samochodowych, dzięki którym jesteś w stanie dopasować harmonogram spłaty rat do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Kredyt samochodowy może być standardowy, czyli taki, który polega na comiesięcznej spłacie rat kapitałowo-odsetkowych zawieranych na dogodny dla kredytobiorcy okres (max. 10 lat).
Dla osób posiadających kwotę równą 50% wartości pojazdu, idealnym rozwiązaniem będzie kredyt jedno ratalny. Kredytobiorca wpłaca wspomniane wcześniej 50%, a pozostałą kwotę opłaca np. po upływie roku, choć wymagane są tu dwie duże wpłaty (tzw. kredyt 50/50 lub 60/40). Do największych zalet tego rodzaju kredytu należy brak oprocentowania.
Kredyt balonowy charakteryzuje się niskimi miesięcznymi ratami, które obejmują 80% wartości pojazdu. Ostatnią ratą jest jednorazowa kwota równa pozostałym 20% wartości samochodu. Co ważne – nie jest tu wymagana wpłata własna.
Kredyt może być spłacany w ratach równych co miesiąc w jednakowych kwotach lub w ratach malejących, które spłacane są w mniejszych kwotach w każdym kolejnym miesiącu. Kredyt w ratach malejących charakteryzuje się jednak wysoką pierwszą ratą, co może przekroczyć zdolność kredytową kredytobiorcy.
Ciekawą opcją kredytową jest kredyt, który działa na zasadach podobnych do leasingu konsumenckiego z wysokim wykupem. Polega on na tym, że kredytobiorca w czasie trwania umowy kredytowej spłaca niskie miesięczne raty, pokrywające jedynie koszty utraty wartości auta. Po zakończeniu umowy kredytobiorca może zdecydować się na wykup samochodu (kwota wykupu jest relatywnie wysoka) lub na opcję, w której odkupu auta dokonuje kredytodawca.

3. Od czego zależy twoja zdolność kredytowa ?

Starając się o kredyt samochodowy, musisz liczyć się z tym, że bank podda ocenie twoją zdolność kredytową. Co kredytodawca prawdopodobnie weźmie pod uwagę ? Twoją historię kredytową w tzw. BIK-u, wysokość dochodu dyspozycyjnego netto dla twojego gospodarstwa domowego, czyli twój miesięczny dochód po spłacie wszystkich zobowiązań, w tym także prognozowanej raty kredytowej, wielkość gospodarstwa domowego (liczba członków rodziny i ich wiek), wysokość twoich zobowiązań finansowych, formę zatrudnienia i rodzaj umowy, wysokość wkładu własnego (niektórzy kredytodawcy nie wymagają wkładu własnego, jednak dotyczy to najczęściej zakupu samochodów nowych),
parametry pojazdu: stan, model, markę itp.

Warto wiedzieć, że niektóre banki stosują tzw. procedurę uproszczoną przyznawania kredytu, co oznacza, że nie wymagają od kredytobiorcy zaświadczenia o dochodach wystawionego przez pracodawcę, a jedynie oświadczenia kredytobiorcy, który może zadeklarować swoje dochody. W takich wypadkach jednak banki często podnoszą wartość wymaganego wkładu własnego, np. z 10% do 30% ceny samochodu.

Czym jest BIK ?

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, jest instytucją gromadzącą i przechowującą dane dotyczące zobowiązań kredytowych klientów banków i innych instytucji finansowych. BIK przechowa twoje dane osobowe od momentu, gdy złożysz w banku wniosek o udzielenie kredytu. W BIK-u będą znajdować się informacje o poziomie twojego zadłużenia, a także historia spłat twoich zobowiązań finansowych (zarówno pozytywna, jak i negatywna). Kredytodawcy w dużym stopniu opierają swoje decyzje o przyznaniu kredytu o informacje znajdujące się w BIK-u. Zanim więc złożysz wniosek o kredyt, warto sprawdzić swoją historię kredytową na stronie internetowej bik.pl – jeżeli twoje dane okażą się nieprawdziwe lub nieaktualne, możesz zobowiązać instytucję finansową odpowiedzialną za ich umieszczenie, by je zmieniła.

I Ciebie stać na zakup pojazdu.

Kredyt samochodowy dla wielu osób jest jedyną drogą, by spełnić marzenia o własnym pojeździe. Mając świadomość tego, jak ważną rolę spełnia auto w codziennym życiu, pomagamy w realizacji potrzeb naszych klientów.

Bankowy Kredyt Samochodowy to:

 • pieniądze dostępne jeszcze tego samego dnia,
 • atrakcyjne warunki kredytowania,
 • brak ukrytych opłat,
 • brak wymaganej polisy AC (do kwoty 30 000 zł),
 • możliwość kredytowania nawet do 10 lat,
 • uproszczona procedura kredytowania.

Kredyt samochodowy na korzystnych warunkach.

Kredytów samochodowych udzielamy na korzystnych warunkach, współpracując z bankami takimi

jak: BGŻ BNP Paribas S.A., Getin Bank S.A., Santander Consumer Bank S.A., Idea Bank S.A., Banif Plus Bank Oddział w Polsce. Kredyt wypłacany jest w formie bezgotówkowej – bezpośrednio na rachunek Sprzedawcy lub Kredytobiorcy.

Pieniądze z przeznaczeniem wyłącznie na pojazd

Pieniądze pochodzące z kredytu mogą być przeznaczone wyłącznie na zakup pojazdu lub refinansowanie kosztów zakupu.

Nasza oferta obejmuje kredytowanie:

 • nowych i używanych samochodów osobowych / dostawczych do 3,5 t,
 • nowych i używanych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, autobusów,
 • naczep i przyczep,
 • motocykli,
 • skuterów i motorowerów.

Oferta kredytowania dotyczy zarówno pojazdów sprzedawanych przez autoryzowanych dealerów, komisy samochodowe czy osoby prywatne, jak i pojazdy sprowadzane z zagranicy (także niezarejestrowane w Polsce).

Kredyt samochodowy z pozytywną historią kredytową.

Bankowy kredyt samochodowy jest ofertą dedykowaną osobom fizycznym w wieku od 18 do 75 lat, którzy posiadają pozytywną historię kredytową oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Istotną rolę odgrywa udokumentowany dochód z tytułu:

 • działalności gospodarczej,
 • umowy o pracę,
 • umowy zlecenie,
 • umowy o dzieło,
 • działalności rolniczej,
 • renty,
 • emerytury / zasiłku przedemerytalnego.

Osoby ubiegające się o bankowy kredyt samochodowy mogą uzyskiwać dochody na terenie Polski lub za granicą. Już teraz skontaktuj się z nami, by uzyskać bankowy kredyt samochodowy na preferencyjnych warunkach.

SUPRAXCONSULTING SPŁACAMY DŁUGI
SUPRAXCONSULTING SPŁACAMY DŁUGI
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE, RESTRUKTURYZACJA POMOC ODDŁUŻANIE
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE, RESTRUKTURYZACJA POMOC ODDŁUŻANIE
supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
„Znajomy sprzedawał samochód. Wiedziałem, że to sprawdzony, dobrze utrzymany samochód.

Poszedłem do swojego banku, z którego korzystam od lat, a tam mój doradca przedstawił mi ofertę. Wracając do domu wstąpiłem do placówki Centrum Finansowe Supraxconsulting. Kiedy usłyszałem szczegóły oferty, nie mogłem w nie uwierzyć. Oszczędzałem prawie dwieście złotych na każdej racie. Zdecydowałem się w jednej chwili.

Niewiarygodne. ”

Tomasz z Elbląga

 
Kilka miesięcy temu w mojej rodzinie zaczęły się problemy z terminowym płaceniem rat.
Razem z mężem zaczęliśmy się w tym wszystkim gubić, pojawiły się wezwania do zapłaty i związane z nimi dodatkowe koszty. Przeczytałam w internecie o firmie Supraxconsulting. Zadzwoniłam, umówiłam się na rozmowę. Okazało się, że pan w biurze znalazł fajne dla nas rozwiązanie, załatwił za mnie wszystkie formalności i teraz oszczędzam ponad trzysta złotych miesięcznie. Polecam każdemu firmę Supraxconsulting z Elbląga.

Bożena z Braniewa

 

TU MOŻESZ POBRAĆ RAPORT BIK

Dlaczego warto pobrać RAPORT BIK

 • dowiesz się, co banki wiedzą o Tobie i lepiej przygotujesz się do wzięcia kredytu
 • ocenisz swoje szanse na kredyt
 • upewnisz się, że nikt nie wziął kredytu na Twoje dane
POBIERZ RAPORT
TU MOŻESZ URUCHOMIĆ ALERT BIK

Dlaczego warto uruchomić ALERT BIK

ZAWSZE BĘDZIESZ BEZPIECZNY NIKT NIE WEŹMIE KREDYTU NA TWOJE DANE możesz wyprzedzić oszusta od razu dowiesz się o próbie wyłudzenia alerty działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

URUCHOM ALERT