82 / 100

POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM

Jesteśmy na rynku usług finansowych od 1999 roku
zadzwoń 695387448
POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM

POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM

KREDYT POŻYCZKA PRYWATNA DLA ZADŁUŻONYCH BEZ BIK

DLACZEGO POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM ?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm : mieszkania, domu,działki rolnej czy budowlanej, to produkt dający wiele możliwości finansowych dla pożyczkobiorcy. Jedną z zalet takiego takiej pożyczki jest przyspieszona i uproszczona procedura weryfikacji oraz analiza.

Dlaczego ta się dzieje? Badanie zdolności kredytowej klienta sprowadza się do ustalenia jego aktualnych dochodów.
Pytamy  też o potrzeby i cel na jaki klient zamierza wykorzystać to finansowanie. Dlatego pozostałe kwestie oraz weryfikacja wniosku pożyczkowego opiera się na przejrzystych i prostych zasadach.
Brak weryfikacji baz dłużników takich jak BIK, BIG czy KRD, pozwalają nam stwierdzić, że każdy klient bez względu na swoją historię kredytową, może otrzymać pożyczkę hipoteczną.

Pieniądze z pożyczki pod zastaw nieruchomości dają szansę spłaty wszystkich zobowiązań w bankach, jak i poza bankowych.
Klienci często uzyskaną kwotę pożyczki, przeznaczają na restrukturyzację swoich zobowiązań lub konsolidację. Najczęściej do takich należą przeterminowane zobowiązania w Urzędzie Skarbowym lub ZUS, a także w instytucjach, gdzie zapłata jest pilnie wymagana.

Uzupełniając lukę, jaką stworzyły wygórowane wymagania banków dotyczące zdolności kredytowej, wychodzimy na przeciw Państwa potrzebom oferując prywatną pozabankową  pożyczkę pod zastaw. Cechuje nas dużo większa elastyczność i zrozumienie do Państwa potrzeb, oczekujemy, rzetelnego podejścia do spłaty, w zamian proponujemy profesjonalność i zrozumienie przy udzieleniu i obsłudze Państwa pożyczki.

Proponujemy Państwu szybką i prostą pomoc finansową

Pożyczkę pozabankową pod zastaw nieruchomości skierowaną do właścicieli wszelkiego typu nieruchomości, m.in. gruntów rolnych, budowlanych, mieszkań czy domów wolnostojących. Pożyczka pod zastaw nieruchomości polega na ustanowieniu hipoteki na księdze wieczystej danego mieszkania, gruntu czy domu w celu zabezpieczenia kwoty, na którą zawarta została umowa.
Oferujemy jasne i przejrzyste warunki pożyczki pozabankowych dla firm działających w różnych sektorach oraz Klientów indywidualnych. Mogą zgłosić się do nas także osoby prowadzące działalność rolniczą i gospodarczą na terenie całego kraju.
Umowa pożyczki zawierana jest bez zbędnych formalności nie wymagamy udziału poręczycieli ani składania zaświadczeń o braku zaległości w Urzędzie Skarbowym czy ZUS. Odpowiedź o dopuszczeniu wniosku w postaci wstępnej decyzji otrzymają Państwo już po 2 dobach od jego przesłania. Kwota, na jaką zawarta zostanie pożyczka dla firm zależy od wartości domu czy ziemi, której są Państwo właścicielami – podlega ona fachowej wycenie.

Działamy na terenie wszystkich województw, dlatego do skorzystania z oferty zapraszamy właścicieli nieruchomości – przedsiębiorców i rolników – z terenu całego kraju.

Pożyczka po zastaw nieruchomości udzielana jest na okres minimalnie 6 m-cy, maksymalnie 12 m-cy (z możliwością przedłużenia).

Zasięg pożyczek pod zastaw domu obejmuje całą Polskę z terenami wiejskimi włącznie. Elastyczne podejście do klienta pozawala nam rozpatrzyć wniosek o pożyczkę nawet wyższą niż 50% wartości domu. Nasza oferta jest tworzona na miarę państwa możliwości oraz koncepcji jaką Państwo mają na spłatę pożyczki, podejmując współpracę razem ustalamy najwygodniejszy sposób spłaty zobowiązań, taki aby klient i pożyczkodawca byli usatysfakcjonowani.

POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM

Na jaki cel może zostać przeznaczona pożyczka pod zastaw?

Finansowanie takie odbywa się w całości ze środków prywatnych z kapitału spółki  z jaką współpracujemy i można je przeznaczyć na dowolny cel. Pożyczka prywatna pod hipotekę może zostać udzielona również osobie, która prowadzi działalność gospodarczą lub, która zamierza taką działalność otworzyć. Pożyczkę można realizować nawet w pierwszym dniu nowo otwartej działalności gospodarczej.

Dla tego typu klientów posiadamy, produkt Start-up. Znaczy to, że osoba, która to stara się o pożyczkę, może złożyć wniosek jeszcze przed założeniem własnej działalności gospodarczej. Dlatego to pozyskane środki może przeznaczyć w całości na cele związane z założeniem swojej firmy. W trakcie składania wniosku, należy zwrócić uwagę najbardziej na opis  plany i cele związane z właśnie otwieraną działalnością gospodarczą. Uwzględnić trzeba, wszystkie potrzeby z tym związane.

Co powinien zawierać wniosek o pożyczkę, przede wszystkim powinien zawierać informacje dotyczące jakie potrzebne są środki trwałe w tym: sprzęt i materiały, które będą potrzebne do prawidłowego funkcjonowania nowej działalności gospodarczej, za które to zapotrzebowanie możemy zapłacić z udzielonej kwoty pożyczki.

Nie wymagamy udokumentowania tego, na jaki cel klient wyda pieniądze pochodzące z pożyczki. Po podpisaniu umowy pożyczki i przekazaniu gotówki pożyczkobiorcy są one jego własnością i to on decyduje o ich przeznaczeniu.

Wsparcie doradców

Nasz profesjonalny zespół doświadczonych doradców oferuje wsparcie przez cały czas trwania procesu kredytowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Krótki czas oczekiwania

Działamy szybko i skutecznie, skupiając swoje siły na tym, aby pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele. Dzięki współpracy z nami, możesz znacząco przyspieszyć długi i żmudny proces kredytowy.

 

Wybór z oferty ponad 75 banków i firm pozabankowych i inwestorów prywatnych

Zapewniamy szeroki dostęp do produktów kredytowych oferowanych przez większość banków obecnych na polskim rynku. Wspólnie wybierzemy ten, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.
POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM

Jak działa działa taka hipoteczna pożyczka pod zastaw?

Bardzo podobnym produktem finansowym do hipotecznych kredytów bankowych jest pozabankowa pożyczka pod zastaw, która daje nie tylko możliwość uzyskania gotówki w sposób mniej skomplikowany w przeciwieństwie do kredytu w  banku, ale także uzyskania pożyczki również osobom, które mają nie za dobrą historię kredytową lub brak wymaganego przez bank dochodu. Rozwiązanie, które Państwu proponujemy, jest bardzo dobrym i skutecznym zamiennikiem dla osób nie posiadających wystarczającej zdolności kredytowej. Cała procedura udzielenia  takiej pożyczki pozabankowej, jak i zabezpieczenie nieruchomości nie odbiega od tych, które proponują banki. Dlatego zabezpieczeniem pożyczki jest taka sama forma, czyli obciążenie hipoteki w czwartym dziale księgi wieczystej jako hipoteka umowna”.

Jak wygląda umowa pożyczki i forma zabezpieczenia nieruchomości?

Sama treść umowy pożyczki pozabankowej i jej zapisy oparte są zasadach zgodnych z kodeksem prawa cywilnego. Dlatego zawarcie i podpisanie umowy pożyczki odbywa się zawsze w kancelarii notarialnej  pod nadzorem notariusza. Zabezpieczeniem takiej pożyczki pozabankowej jest zawsze wpis hipoteki umownej w dziale IV księgi wieczystej. Umowa pożyczki pozabankowej zgodnie z prawem daje zawsze możliwość wcześniejszej spłaty takiej pożyczki pod zastaw hipoteki. Dlatego też odsetki naliczane są jedynie za faktyczny jej termin. Klient spłacający pożyczkę wcześniej np. o trzy miesiące przed jej terminem określonym w umowie pożyczki w konsekwencji nie płaci również odsetek za pozostałe miesiące trwania umowy.

Każdy pożyczkobiorca przed podpisaniem umowy kredytowej może zapoznać się z treścią takiej umowy.

POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM

„Moja historia z firmą Supraxconsulting trwa od prawie roku. Na co dzień pracuję za granicą, a w Polsce buduje dom, oczywiście nie kwalifikuję się na kredyt w banku mimo że w Norwegii zarabiam solidne pieniądze. Aby przyśpieszyć budowę wziąłem pożyczkę pod zastaw działki budowlanej i Pan Rafał bez problemu znalazł mi solidnego inwestora,  który w 3 dni udzielił mi finansowania. Dom już jest wybudowany Naprawdę polecam. „

Piotr 

„Zdarzyła mi się trudna sytuacja chciałem uzyskać kredyt w moim banku, ale okazało się , że  jestem wpisany w bik-u co uniemożliwiło mi uzyskanie kredytu w banku.

Kolega powiedział abym się nie martwił i poszukał pożyczki pozabankowej pod zastaw domu. Kolega dał mi numer telefonu do sprawdzonej na rynku firmy Supraxconsulting. Umówiłem się na spotkanie z Panem Rafałem w biurze, przedstawił mi całą procedurę, która jest bardzo prosta i nie trwa długo, bez problemu dostałem w ciągu nie całego tygodnia pieniądze na konto. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej i szybkiej obsługi. Wszystkim polecam to biuro w Elblągu naprawdę warto.”

Wojtek 

Jeżeli  temat jest dla Ciebie interesujący i chcesz dowiedzieć się, czy Ty możesz w swojej sytuacji skorzystać z takiego rozwiązania to skontaktuj się ze mną   

tel 695 387 448

SUPRAXCONSULTING SPŁACAMY DŁUGI
SUPRAXCONSULTING SPŁACAMY DŁUGI
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE, RESTRUKTURYZACJA POMOC ODDŁUŻANIE
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE, RESTRUKTURYZACJA POMOC ODDŁUŻANIE
supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,

TU MOŻESZ POBRAĆ RAPORT BIK

Dlaczego warto pobrać RAPORT BIK

dowiesz się, co banki wiedzą o Tobie i lepiej przygotujesz się do wzięcia kredytu
ocenisz swoje szanse na kredyt
upewnisz się, że nikt nie wziął kredytu na Twoje dane

POBIERZ RAPORT
TU MOŻESZ URUCHOMIĆ ALERT BIK

Dlaczego warto uruchomić ALERT BIK

ZAWSZE BĘDZIESZ BEZPIECZNY NIKT NIE WEŹMIE KREDYTU NA TWOJE DANE możesz wyprzedzić oszusta od razu dowiesz się o próbie wyłudzenia alerty działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

URUCHOM ALERT