77 / 100

RESTRUKTURYZACJA ODDŁUŻANIE I UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Jesteśmy na rynku usług finansowych od 1999 roku
zadzwoń 695 387 448
Restrukturyzacja, ODDŁUŻANIE i upadłość konsumencka

Restrukturyzacja ODDŁUŻANIE i upadłość konsumencka

 

Pomoc dla Zadłużonych Osób  to nasza specjalność. Wpadłeś w spiralę zadłużenia, nie wiesz jak wyjść z długów, chcesz pozbyć się zadłużenia? Dobrze trafiłeś! Wystarczy udzielić nam pełnomocnictwa, a my przeprowadzimy za Ciebie oddłużanie kredytów, oddłużenia pożyczek, a także oddłużenie z wielu innych zobowiązań finansowych. Pomoc w oddłużeniu i związane z tym usługi oddłużeniowe sprawią, że wreszcie przestaniesz się bać natrętnej windykacji i znów będziesz cieszyć się pełnią życia. 

Oddłużenie klientów indywidualnych

Jest to proces, w ramach którego negocjujemy z wierzycielami warunki spłaty zobowiązań finansowych Klientów. Działania te prowadzone są na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. W wyniku postępowania oddłużeniowego można uzyskać szereg korzystnych ulg w spłacie zobowiązania, w tym również częściowe bądź całkowite umorzenie należności.

W ramach usługi oddłużania, oferowana jest kompleksowa ochrona Dłużnika. Niesiemy szeroko rozumianą pomoc zadłużonym, która w szczególności zawiera takie świadczenia jak oddłużanie, antywindykacja, restrukturyzacja kredytu, pożyczki, porozumienia z bankami, ugody itp. Ponadto jako jedyni w Polsce udzielamy całkowicie darmowych porad prawnych w całym okresie współpracy, bez względu na ich ilość i pracochłonność oraz po podpisaniu umowy.

Jeśli posiadasz długi bankowe, prywatne lub pożyczki zaciągnięte w SKOK, czy też innych instytucjach finansowych i nie możesz poradzić sobie z ich spłatą bo wpadłeś w spiralę zadłużenia, dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci doprowadzić do porozumień z wierzycielami i zawrzeć z nimi ugody, a także zrozumieć jak wyjść z długów lub jak sobie z długami poradzić.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz kontaktowy /na dole strony/, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces nawiązania współpracy na atrakcyjnych warunkach cenowych, uwzględniających szereg korzystnych rabatów.

Powierzając nam sprawę możesz liczyć na fachową pomoc ekspertów w dziedzinie bankowości, finansów i prawa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Podejmujemy się prowadzenia spraw na każdym etapie postępowania, także egzekucji sądowej lub administracyjnej. Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś.

Zapewniamy osobom prywatnym profesjonalną i kompleksową ochronę w trakcie oddłużania klientów indywidualnych.

Kancelaria prawna doradza osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej w sprawach z zakresu upadłości i restrukturyzacji, udzielając wsparcia prawnego na drodze pozasądowej i wszystkich etapach postępowania sądowego.

Zarówno postępowanie upadłościowe, jak i postępowania restrukturyzacyjne mają złożony charakter. Każda procedur rządzi się własnymi zasadami i celami, a w konsekwencji – każda pociąga za sobą inne skutki prawne.

Dla każdej obowiązują specyficzne wymogi formalne co do zasad sporządzania wniosków i załączników. Inaczej unormowane są także koszty poszczególnych postępowań, różnią się one, m.in., wysokością opłat sądowych.

Restrukturyzacja

Celem postępowania restrukturyzacyjnego jest uniknięcie ogłoszenia upadłości dłużnika przez umożliwienie mu restrukturyzacji w drodze zawarcia układu z wierzycielami, a w przypadku postępowania sanacyjnego – również przez przeprowadzenie działań sanacyjnych, przy zabezpieczeniu słusznych praw wierzycieli. Gdy jednak sytuacja finansowa klienta nie jest w najlepszej kondycji bądź klient jest na granicy upadłości, trzeba natychmiast podjąć działania restrukturyzacyjne.

 • zawieszenie egzekucji,
 • uchylenie zajęć egzekucyjnych,
 • umorzenie egzekucji – po przyjęciu układu,
 • umorzenie części zobowiązań,
 • odroczenie płatności zobowiązań – na czas trwania postępowania restrukturyzacyjnego,
 • rozwiązanie toksycznych umów,
 • zablokowanie egzekucji z nieruchomości prowadzonej przez wierzyciela hipotecznego.

Czym jest upadłość konsumencka?

Upadłość konsumencka ma miejsce w przypadku niewypłacalności osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarcze. Należy pamiętać, że niewypłacalność ta musi być niezawiniona. Zatem jeżeli ktoś ze względów niezależnych od siebie znalazł się w stanie niewypłacalności, będzie można zastosować do niego przepisy o upadłości konsumenckiej – niezawinienie jest bardzo ważną przesłanką uznania upadłości konsumenckiej, którą sąd każdorazowo bada, sprawdzając tym płatniczą moralność dłużnika. W ramach porady sprawdzamy przesłanki prawne niezawinienia, tak by składając wniosek do sądu mieć pewność, że upadłość zostanie ogłoszona.
Upadłość konsumencka ma na celu umorzenie części lub całości długów osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej. Polega na przeprowadzeniu przez sąd postępowania upadłościowego, w wyniku którego zostaje ogłoszona upadłość.

Ogłoszenie upadłości jest redukcją albo całkowitym umorzeniem zobowiązań należących do osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej. Sąd może znieść część bądź całość zobowiązań dłużnika niewypłacalnego. Zaspokojenie roszczeń wierzycieli jest na drugim planie. Sąd może zadecydować o umorzeniu długu, jeżeli dłużnik nie jest w stanie go pokryć. Dzięki nowym, znacznie korzystniejszym przepisom, coraz więcej osób ogłasza upadłość.

 

Jakie są korzyści wynikające z upadłości konsumenckiej?

– umorzenie całości lub części długów niewypłacalnego konsumenta
– zawieszenie postępowań windykacyjnych, sądowych, przedsądowych oraz egzekucyjnych toczonych przeciwko upadłemu
– zatrzymanie naliczania odsetek od zobowiązań
– zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych upadłego
– niski koszt ogłoszenia upadłości konsumenckiej

Do kogo skierowane są nasze usługi?

Do osób fizycznych, które z różnych powodów (np. utrata pracy, ciężka choroba, rozwód, uzależnienie od hazardu, zaciąganie kredytów, chwilówek) popadły w długi.

  POMOC DLA PRZEDSIĘBIORCY I ROLNIKA RESTRUKTURYZACJA ANTY COVID

  Jeżeli  temat jest dla Ciebie interesujący i chcesz dowiedzieć się, czy Ty możesz w swojej sytuacji skorzystać z takiego rozwiązania to skontaktuj się ze mną   

  tel 695 387 448

  SUPRAXCONSULTING SPŁACAMY DŁUGI
  SUPRAXCONSULTING SPŁACAMY DŁUGI
  KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
  supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
  KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE, RESTRUKTURYZACJA POMOC ODDŁUŻANIE
  KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
  supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
  KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
  KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE, RESTRUKTURYZACJA POMOC ODDŁUŻANIE
  supraxconsulting elbląg www.supraxconsulting.pl
  KREDYTY, POŻYCZKI PRYWATNE,
  TU MOŻESZ POBRAĆ RAPORT BIK

  Dlaczego warto pobrać RAPORT BIK

  dowiesz się, co banki wiedzą o Tobie i lepiej przygotujesz się do wzięcia kredytu

  ocenisz swoje szanse na kredyt

  upewnisz się, że nikt nie wziął kredytu na Twoje dane

  POBIERZ RAPORT
  TU MOŻESZ URUCHOMIĆ ALERT BIK

  Dlaczego warto uruchomić ALERT BIK

  ZAWSZE BĘDZIESZ BEZPIECZNY NIKT NIE WEŹMIE KREDYTU NA TWOJE DANE możesz wyprzedzić oszusta od razu dowiesz się o próbie wyłudzenia alerty działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

  URUCHOM ALERT